Jeśli szukacie miejsca w Poznaniu lub sklepu internetowego w którym można zamówić uszycie plecaka skórzanego, dla kobiety szukającej czegoś więcej niż dostępne w sieciówkach produkty – to ten wpis jest stworzony właśnie dla WAS!

Plecaki skórzane – przegląd zakładów kaletniczych

polska

Jak odróżnić wyrób Polski, szyty przez kaletnika, od masowo produkowanych plecaków, torebek, teczek skórzanych?

Zapewne nie raz zastanawiałyście się gdzie i jak powstają te eleganckie plecaczki, czy torebki z CCC, Kazara, czy Wittchen-a. Otwórz to nic innego jak szyte na dalekich wschodzie, w sposób fabryczny produkty seryjne. Nie ma w nich nic szczególnego, jeśli chodzi o design, jak również zastosowane materiały. Najczęściej są to produkty powstałe z mielonej skóry naturalnej i designersko stylizowane na markach, które znamy z znanych domów mody Francuskiej oraz Włoskiej.

Gdzie szukać wyjątkowych modeli skórzanych plecaków damskich?

skórzany plecak

Zamów na Brytyjka.pl – plecaki skórzane dla kobiet oraz mężczyzn.

Znany polskie marki kaletnicze oferujące POLSKIE plecaki, torebki i galanterię skórzaną to np. „Belveder Polska”.

Belveder to marka stworzona przez zespół kaletników. W tym i kaletników z Poznania. Znajdziemy tutaj za równo damskie jak i męskie plecaki skórzane (jeden z nich zaprezentowałam na zdjęciu po lewej). Miałam okazje przetestować ich wyroby i uważam je za jeszcze mało popularne, ale zapewne niedługo może się to zmienić. Chociażby za sprawą faktu, że wybrane plecaki męskie z tej kolekcji: belveder.com.pl/sklep/plecaki/skorzane-meskie/ wybranej do promocji marki amerykańskiej whisky bulleit bourbon.

UWAGA: Wiele projektów marki Belveder, jest dystrybuowanych przez sklepy zewnętrzne, jak Brytyjka.pl.


Przeczytaj co o plecakach skórzanych Belveder mówią nasze czytelniczki:

Iza Wielesińska | Dodano 14.06.21 | Źródło opinie Google

Sama miałam kilka plecaków damskich ze skóry i tych z ekologii. Jeśli chodzi o wytrzymałość to skórzane modele zawsze sprawdzały się na uczelni, wakacjach czy do pracy. Plecak Belveder mam od niedawna i nie oszczędzam go :). Służy mi głownie zamiast torebki damskiej, zabierany do pracy czy po zakupy nosi się wyśmienicie 🙂

Basia T. | Dodano 11.05.21 | Źródło Facebook

Nigdy wcześniej nie słyszałam o plecakach damskich tej marki. Wittchen, Betlewski, Solier to były firmy które cały czas przewijały się, kiedy przeglądała ofertę np. allegro. Na Belveder trafiłam z polecanie koleżanki, która kupiła od nich portfel skórzany. Tak więc drogą pantoflową. Aktualnie jestem posiadaczką modelu BT10 Outlander, używam go od 4 miesięcy i zarówno fizycznie jak i technicznie oceniam ten produkt na 5/5.


Gdzie jeszcze szukać plecaków skórzanych w tym stylu, sprawdzonych na uczelni i w szkole?

Zobaczcie specjalistyczne strony, które podobnie jak nasza zajmują się plecakami skórzanymi, np. modelami przystosowanymi do szkoły: plecaki skórzane do szkoły Częstochowa.

2 Thoughts to “Gdzie w Poznaniu kupię plecak skórzany damski?”

  1. Eliza Wypasek

    Ten plecak co na zdjęciu widziałam już w innym sklepie internetowym. Oferowali na niego Rabat 20% (to chyba był adres Brytyjka.pl jeśli dobrze Pamiętam) Zobaczcie proszę TUTAJ plecaki vintage ze skóry. Są naprawdę w dobrych cenach, a też fasony nie są sztampowe dla mody vintage i retro.

  2. IzabelleFashion Blog

    Fajnie napisany poradnik. Sama niedawno szukałam informacji gdzie w Poznaniu można kupić modny damski plecaczek skórzany. Gdybym wcześniej znałam sklep Belveder to sprawa byłaby prostsza. Zdecydowałam się na inną ofertę, mianowicie plecak z Plecak.net, model Nevada https://plecak.net/braz-nevada-plecak-skora-naturalna-vintage-belveder-outlander-z72.html.

Leave a Comment