Jeśli szukacie miejsca w Poznaniu lub sklepu internetowego w którym można zamówić uszycie plecaka skórzanego, dla kobiety szukającej czegoś więcej niż dostępne w sieciówkach produkty – to ten wpis jest stworzony właśnie dla WAS!

Plecaki skórzane – przegląd zakładów kaletniczych

polska

Jak odróżnić wyrób Polski, szyty przez kaletnika, od masowo produkowanych plecaków, torebek, teczek skórzanych?

Zapewne nie raz zastanawiałyście się gdzie i jak powstają te eleganckie plecaczki, czy torebki z CCC, Kazara, czy Wittchen-a. Otwórz to nic innego jak szyte na dalekich wschodzie, w sposób fabryczny produkty seryjne. Nie ma w nich nic szczególnego, jeśli chodzi o design, jak również zastosowane materiały. Najczęściej są to produkty powstałe z mielonej skóry naturalnej i designersko stylizowane na markach, które znamy z znanych domów mody Francuskiej oraz Włoskiej.

Gdzie szukać wyjątkowych modeli skórzanych plecaków damskich?

skórzany plecak

Zamów na Brytyjka.pl – plecaki skórzane dla kobiet oraz mężczyzn.

Znany polskie marki kaletnicze oferujące POLSKIE plecaki, torebki i galanterię skórzaną to np. „Belveder Polska”.

Belveder to marka stworzona przez zespół kaletników. W tym i kaletników z Poznania. Znajdziemy tutaj za równo damskie jak i męskie plecaki skórzane (jeden z nich zaprezentowałam na zdjęciu po lewej). Miałam okazje przetestować ich wyroby i uważam je za jeszcze mało popularne, ale zapewne niedługo może się to zmienić. Chociażby za sprawą faktu, że wybrane plecaki męskie z tej kolekcji: belveder.com.pl/sklep/plecaki/skorzane-meskie/ wybranej do promocji marki amerykańskiej whisky bulleit bourbon.

UWAGA: Wiele projektów marki Belveder, jest dystrybuowanych przez sklepy zewnętrzne, jak Brytyjka.pl.